Afdrukversie
     
                                                                                                         

In maart 2019 werd aangekondigd dat KMSL vzw haar rol als initiatiefnemer – beheerder en coördinator van de dienst Logopedie neerlegt. Ondertussen is er een heel traject afgelegd met de betrokken logopedisten. Zij kregen allen de kans om op eigen kracht hun toekomst binnen de bestaande kabinetten verder te zetten.

Er zijn 13 logopedisten die blijven werken als autonoom zelfstandige logopedist in de gemeente waarbinnen ze actief waren. Vier van hen werken verder vanuit een thuiskabinet.  Dit zijn Sarah Thoné en Ellen Van Dael in Arendonk, Annette De Loore in Herselt en Lore Hannes in Balen.

 In de kantoren van Hoogstraten, Kasterlee, Meerhout, Merksplas, Mol en Vorst blijven logopedisten actief. Tevens blijven in Turnhout en Geel logopedisten actief binnen de gebouwen van KMSL vzw.

Enkelen onder hen maken de overstap naar hun autonome zelfstandigheid op 1 juli, de meesten maken de overstap op 1 september 2019. Dus na 1 september zal er geen enkele logopediste meer verbonden zijn aan KMSL vzw en zullen zij elk op zich hun administratie en facturatie opnemen.

 In de volgende kantoren zal er dus geen logopediste meer actief zijn:  Herselt (omdat Annette De Loore vanuit haar thuiskabinet zal werken), Beerse, Meerle, Weelde, Retie en Balen. Het kabinet in Westerlo in het gebouw van KMSL vzw sluit ook. In Westerlo blijven enkel de tandartsen en orthodonten actief.

 Hieronder vindt je een overzicht met de gegevens van de logopedisten die autonoom blijven werken en die voordien een samenwerkingsovereenkomst met KMSL vzw hadden.

  
                                                                                                
 
Naam Kabinet Adres E-mail adres Tel nummer
Isaura Breugelmans CM kantoor Mol Corbiestraat 5, 2400 Mol breugelmansisaura@hotmail.com 0471 18 86 04
Ann Geerts CM kantoor Meerhout Violetstraat 7, 2450 Meerhout ann.geerts1@telenet.be 0474 62 88 39
Sarah Heyndrickx CM kantoor Hoogstraten Vrijheid 168, 2320 Hoogstraten logopedie.sarah@outlook.be  0497 31 07 45
Stephanie Lux CM kantoor Kasterlee Turnhoutsebaan 50, 2460 Kasterlee stephanie.logopedie@gmail.com 0472 78 00 04
Elly Peinen CM kantoor Merksplas Leopoldstraat 13, 2330 Merksplas elly.peinen@gmail.com 0499 62 64 66
Sharis Wellens CM kantoor Vorst-Laakdal Smissestraat 7, 2430 Vorst-Laakdal shariswellens.logopedie@gmail.com 0478 60 46 81
Lien Daems KMSL kantoor Geel Stationsplein 2, 2440 Geel daemslien@gmail.com 0497 19 38 52
Tinne Proost KMSL kantoor Turnhout Schoolstraat 27/2, 2300 Turnhout tinneproost@telenet.be 0486 58 20 67
Veronic Van Dingenen KMSL kantoor Turnhout Schoolstraat 27/2, 2300 Turnhout veronic.vandingenen@gmail.com 0498 15 28 51
Annette De Loore Privékabinet in Herselt Kerkstraat 24, 2230 Herselt annettedeloore@yahoo.com 0478 42 12 32
Lore Hannes Privékabinet in Balen Biesakker 43, 2490 Balen lorehannes@hotmail.com 0495 40 33 02
Sarah Thoné Privékabinet in Arendonk Klavervelden 24, 2370 Arendonk sarah@logopedie-arendonk.be 0497 89 46 09
Ellen Van Dael Privékabinet in Arendonk Klavervelden 24, 2370 Arendonk ellen@logopedie-arendonk.be 0472 23 63 42
 
designed by Bren Van Caesbroeck